• O nas

Cześć, 

Mam na imię Magda i cieszę się, że mogę Cię, u siebie gościć. Rok 2020 zmusił nas wszystkich do zmian przyzwyczajeń. Niemal z dnia na dzień zostaliśmy uwięzieni we własnych domach, przerzuciliśmy się na pracę zdalną, spotkania przez komunikatory i zakupy w sieci.  Ja też musiałam dostosować swoje życie do nowej rzeczywistości i po 12 latach pracy w korporacji podjęłam decyzję o otwarciu sklepu internetowego. Nieprzypadkowo jest to sklep zoologiczny.  Od najmłodszych lat fascynowały mnie zwierzęta. Moją ulubiona piosenką wtedy było: “...a ja w domu mam królika, kota, rybki oraz psa”. 

Oj, jak ja wtedy chciałam każdą znajdę przynieść do domu! 

Teraz już jestem trochę starsza, mam też własne zwierzęta, w tym jedną znajdę właśnie.  Dlatego też postanowiłam stworzyć miejsce dla miłośników zwierząt, w którym sama chętnie robiłabym zakupy dla własnych zwierzęcych towarzyszy.

Tak, jestem w tym nowa i dopiero się uczę. Wierzę, że przekuję to w swój atut!

Chcę rozwijać sklep  razem z Tobą. Odpowiadać na zmieniające się potrzeby Twoje i Twojego Zwierza. Mam nadzieję, że obdarzysz mnie zaufaniem i pozwolisz mi pokazać się od najlepszej strony. 

A, na koniec jeszcze jedno: bardzo chętnie przeczytam uwagi i sugestie odnośnie asortymentu. Nie obiecuję spełnić  wszystkich od razu, ale pomoże mi  to rozwijać się dla Ciebie. Możesz do mnie pisać na adres biuro@dlazwierza.com. Znajdziesz mnie również na facebooku i instagramie.

Udanych Zakupów. 

Pozdrawiam


Magda wraz z Lordem KittenemPs. Nie napisałam kim jest Lord Kitten. To jest mój Zwierz. Od kiedy zaczęły się prace nad sklepem zyskał przydomek Prezesa. Prezes skrupulatnie mnie pilnuje, żebym grzecznie zarabiała na jego “chrupki” :)IMG_20200824_233518.jpg
Prawda, że ma iście Lordowską urode? ;)

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny